ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe

 Budynki handlowe to często drobne konstrukcje które wymagają odpowiedniej termoizolacji. Pracując całorocznie musimy być świadomi iż w sezonie letnim wysoka temperatura potrafi mocny wycisk, natomiast zimą niskie temperatury i wilgoć jest wręcz niebezpieczna Wtedy ważne jest żeby się odpowiednio odgrodzić od trudnych warunków atmosferycznych ocieplając i izolując budynek właściwymi materiałami. Płyty warstwowe doskonale się nadają do takich prac. Wykonuje się z nich całe elewacje i pokrycie dachowe pomieszczeń usługowo-handlowych. Wykorzystywane są w bardzo szerokim zakresie na przykład przy stawianiu hal magazynowych, hal produkcyjnych, stróżówek, garaży, pawilonów handlowych, kontenerów budowlanych i wielu innych budynków. Płyty warstwowe można rozdzielić na rodzaje. Można w ten sposób wyróżnić warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe.Każdy z wyżej wymienionych produktów ma dobrane dla sposobu użytkowania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza stosowana jest do utrzymywania odpowiedniej temperatury w wykonanych z niej pomieszczeniach. Wykonywane z płyt chłodniczych budynki to chłodnie przemysłowe i magazyny w których z uwagi na przechowywane produkty koniecznie trzeba utrzymać odpowiednią temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty poliuretanowe materiał budowlany, wykorzystywany jest do obudowywania w dość szerokim zakresie. Trzymają one konkretną izolację, ale nie tak mocną jak płyty chłodnicze. Jednakże możliwy jest większy wybór grubości płyty, jej kolor oraz przetłoczenie blachy.
Płyty warstwowe dachowe stosowane są do budowy dachów. Zabezpieczają od wilgoci i niskiej lub wysokiej temperatury, oraz produkowane są w w wielu przetłoczeniach i grubościach.
Firmą która zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą tychże płyt jest Matracka Płyty. Dysponują szerokim wyborem produktów dostępnych od ręki. Prosto od dystrybutora. Płyty warstwowe są przygotowywane oraz cięte na miejscu zgodnie z zaleceniami klienta. Solidna obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, podnoszą profesjonalizm firmy. PUH Matracka wynajmuje także wykonane z płyt pawilony, kontenery i stróżówki. Jest to kompromis między zakupem a budową własnego budynku.
Używanie płyt jest uwarunkowane potrzebą, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, lub użyć płyt warstwowych do termoizolacji już stojącego budynku. Sposobów wykorzystania jak i sposobu konfiguracji jest bardzo dużo. Serdecznie Polecam ten system zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Produkty takie jak płyta warstwowa są zdecydowanie wygodniejszym i bardziej estetycznym wyborem niż {metody tradycyjne służące do izolacji takie jak wełna nabijana na ścianę bądź styropian|tradycyjne metody izolacji styropianem i wełną mineralną.