ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

              698011407

              608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Kontenery budowlane

 

Nasza marka PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkowaniem, wynajmowaniem i sprzedażą obiektów z płyt poliuretanowych, okrytych blachą.

Nasz zakład funkcjonuje sprawnie od 1996 roku w produkcji materiałów budowlanych

Produkujemy wysokiej klasy wyroby takie jak: pawilony handlowe, kontenery budowlane, stróżówki. Do ich produkcji wykorzystujemy płyty warstwowe.
Każdy budynek skonstruowany jest ze stalowego stelaża i przy użyciu płyt poliuretanowych PIR.
Budynki w zależności od specyfiki użytkowej mogą być wyposażone w wykładzinę PCV, okna, toalety i instalację elektryczną. Wychodząc na przeciw życzeniom klientów jesteśmy w stanie wyprodukować obiekty na podstawie zamysłu zamawiającego. Dodatkowo zamiast sprzedaży budynkówz płytywarstwowych proponujemy wynajem kontenerów budowlanych.

 Zależy nam na dobrej współpracy, dlatego też podchodzimy do każdego zamówienia z najwyższą dokładnością, fachowym doradztwem i obsługą. Jesteśmy producentem oferowanych budynków z płyt warstwowych i możemy zapewnić o wysokiej jakości materiałach użytych przy realizacji zamówienia. Zajmujemy się sprzedażą/wynajmem w całym kraju. Posiadamy wielkie doświadczenie w sprzedaży obiektów z płyt warstwowych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu naszym handlowcem.