Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Malarskie

 Firma MR expert trudni się usługami remontowymi. Głównie specjalizuje się w pracach wykończeniowych: natryskowym malowaniu, mechanicznemu szpachlowaniu, szlifowaniu bezpyłowym, podkładach farb.
Marka została utworzona na bazie bogatego doświadczenia. Co gwarantuje usługi najwyższego stopnia jakości. Zaznaczyć trzeba że wszystkie prace wykonywane są maszynami najlepszych marek w europie. W tym także firmy Wagner. Każdy z tycz czynników wpływa na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Firma zajmuje się w malowaniu agregatem pomieszczeń i budynków, co pozytywnie wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (też w miejscach trudno dostępnych).
Dodatkowo Firma wykonuje również natryskiwanie gładzi w pomieszczeniach jak również szlifowanie bezpyłowe, przy użyciu szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Wykonujemy nasze prace głównie w województwach mazowieckim i lubelskim, ale przyjmuje również zlecenia na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.