ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty PIR

 

Nasza marka PUH Klementyna Matracka trudni się usługami produkcyjno-handlowymi płyt warstwowych konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

PUH Klementyna Matracka funkcjonuje aktywnie wiele lat w produkcji obiektów budowlanych

W asortymencie płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze pir, płyt dachowe pir.
Produkty te są często wykorzystywane do stawiania dachów, ścian jak i innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie płyty warstwowe mamy w sprzedaży w kilku wariantach kolorystycznych, grubości i przetłoczeń.
Nasze przedsiębiorstwo wykonuje płyty na specjalne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta do wybranego przez klienta wymiaru. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma PHUMatracka specjalizuje się również w wykonywaniu obiektów budowlanych z wymienionych wcześniej płyt. W ofercie mamy kontenery budowlane, stróżówki i pawilony handlowe.Każdy budynek może zostać wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra opinia o nas jest dla nas bardzo ważna, dlatego też wytwarzamy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu z działem handlowym.